Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Veranda Glamping

Harita (enlem, boylam)39.464360, 26.207614
Sokakağzı Koyu'nun en ucunda, bir tepe üzerine kurulu tesis 2021 sezonunda açıldı. Hem konaklama hem restoran-beach hizmeti veren tesisin konumu çok özel. Koyun bittiği yerde sizden başkası yok ve deniz ayaklar altında...  Konaklama birimlerinin hepsinin bağımsız kendine ait verandalarının olması tesise ismini vermiş. 

Veranda oda tipleri:

10 adet icinde cift kisilik yatak ve vantilator bulunan poseidon cadir
2 adet icerisinde dus tuvalet ve klima bulunan karavan
5 adet icinde dus tuvalet ve klima  olan glamping house
3 adet icerisinde dus ve tuvalet bulunan glamping tent

21 m2'lik 5 Glamping House'lar tıpkı bir otel odası gibi üstelik gayet hoş dekorasyonla düzenlenmiş. Ahşap zemini, iki kişilik yatağı, gardırop, klima gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü konfora sahip. 

3 adet Glamping Tent'lerin tek farkı ise ise klima yerine vantilatör kullanılması. Glamping'lerin hepsinde banyolar, odaların içinde.

Konaklama için bir diğer seçenek, karavan suit'ler. 3 adet klimalı karavanda 1 çift kişilik yatak bir de tek kişilik çocuk yatağı bulunuyor. Gayet konforlu banyosu da içinde.

Veranda Glamping'in geniş iskelesinden tertemiz denize atlamak, tepe üzerine kurulu restoranında Midilli'ye karşı kahvaltı yapmak tatil keyfinize keyif katacak diğer detaylar...


"Veranda Glamping" 7357 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri