Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Dada Kamp

Harita (enlem, boylam)39.465619, 26.207614
2021 sezonunda açılan Dada Kamp'ın bölgeye genç bir ruh kattığı kesin. 25 yıldır Sokakağzı'ndaki yazlıklarında tatillerini geçiren Cem ve kuzeni, koyda gençlerin takılabileceği mekan eksikliğini doldurmak istemişler. 

Burası 12 dönüm arazi içinde kafe-bar, bungalowlar, çadır ve karavan alanlarından oluşan oldukça geniş bir kamp. Bir köşesinde arazi sahibinin doğduğu taş ev, şimdi keçilerin evi olmuş. Bahçede masa tenisi, beach voleybol alanı da bulunuyor. Hemen önünde kendi plajı, koyun bir ucunda...

Dada'nın kafesi kampın en renkli kısmı. Gece-gündüz gençlerin toplandığı bir alan olmuş burası. Hamburger konusunda iddialılar. Kuzen, gastronomi mezunu ve dolayısıyla mutfaktan şaşırtıcı lezzetler çıkarıyor. Yaz boyunca cuma, cumartesi günleri açık hava sahnelerinde canlı müzik de oluyor. 

Dada'nın üçgen bungalowları gayet konforlu. İçlerinde klima ve banyosu bulunuyor. 
Dada'nın kendi temin ettiği çadırlarda ışık, priz, yatak ve temiz çarşaf mevcut oluyor. Bu çadırların 2 ve 3 kişiliği bulunuyor.

Tesiste sadece konaklama hizmeti veriliyor, yani kahvaltı ve akşam yemeği konusunda özgürsünüz. Ortak mutfak, buzdolabı, mangal alanı bulunuyor.

2022 - 2 kişilik bungalow, oda-kahvaltı 1000 TL., 
2 kişilik tesis çadırı geceliği 250 TL.,, 3 kişilik 350 TL. 
Kendi çadırını kurarsan geceliği 100 TL.
Kendi karavanınızla gelmek istiyorsanız, karavanınızın niteliğine göre 150-300 TL arasıdır.
(Bayramlarda fiyatları değişiklik gösteriyor )

"Dada Kamp" 9450 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri