Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Neverland Camping

Harita (enlem, boylam)39.459357, 26.150923
Burası Sokakağzı'nın yan koylarından biri olan Bademli Köyü'nün sahil kısmı. Neverland bu ıssız koyda açılan ilk işletme. Kamp hayatına gönül vermiş Bursalı Alan Ailesi tarafından 2016'da açılmış. 

Neverland,  50'den fazla zeytin ağacı olan, denize sıfır 4 dönüm arazi üzerine kurulu sadece çadır, plaj-restoran hizmeti veren bir tesis. Kampta kendi çadırınızda ya da tesisin kendine ait 2-3 kişilik çadırlarında kalabiliyorsunuz. Tesis çadırlarının içinde 1 çift, 1 tek kişilik ortopedik yataklar bulunuyor. Konaklama hizmeti kahvaltı içinde veriliyor, yani nerede kalırsanız kalın kahvaltınız konaklamaya dahil. Ahmet Bey pandemi sonrası kapasiteyi düşürerek maksimum kişi sayısını 60 olarak belirlemiş, yani 61. yi almıyor ve  hep bu şekilde devam etmeyi düşünüyor. Böylece ferah bir kamp ortamı sağlamış oluyor.

TESİSİN AÇIKLAMALARI:

Rezervasyonlu hizmet vermekteyiz, Tesisimiz denize sıfır olup detaylar aşağıda belirtildiği gibidir .

Tesis içerisindeki kampçılarımıza özel hizmetler Duş, Wc, Plaj, Şezlong, Bulaşıkhane, Ortak kullanım buzdolaplari, telefon şarjı için elektrik  konaklama ücretine dahil yararlanabileceğiniz hizmetlerimizdir.

Bunların dışında kafeteryamızda yiyecek ve içecek çeşitleri ücretli olarak bulunmaktadır.

Konaklama ücreti kahvaltı dahil günlük

Glamping çadirlarimizda konaklama 2 kişi 4000 TL
Not: 3 yaş ve üzeri çocuklar için ilave ücret uygulanmaktadır.

Hazır tek odalı 
2 kişilik tesis çadırı 1800 TL, 
3 kişilik tesis çadırı 2400 TL ve 
4 kisilik tesis çadırı 3000 TL dir.

Kendi çadırınız ile konaklama (çadır 4m2 ye kadar) kahvaltı dahil kişi başı 600 TL dir. (10 yaş altı çocuklar için %50 indirim uygulanmaktadır)
"Neverland Camping" 8278 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri