Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Assos Hunters Hotel

Harita (enlem, boylam)39.493543, 26.371637
Assos Hunters Hotel, Kadırga Koyu'nun eskilerinden. Emre Bey'in babası 1986 yılında koyda elektrik, su olmadığı zamanlarda ufak bir pansiyon olarak açmış burayı. Zaman içinde çok tutulan, müdavimleri olan bir mekan haline gelmişler ve hizmet kalitelerini arttırarak bir otele dönüşmüşler. Emre Bey, aile geleneğini sürdürmeye devam ediyor, üstelik oteli yaz kış açık tutarak...

Kışın da açık olan nadir mekanlardan Assos Hunters. Koyda yürüyüş yaptıktan sonra kapalı restoran bölümünde şömine keyfi, ocakbaşı mangallı özel tasarım masalarında yemek keyfi... ne iyi yapmışız da gelmişiz dedirtecek bir ortam sizi bekliyor kış boyunca.

İki katlı ahşap ve taş kullanılarak yapılmış binaların içinde farklı tiplerde odalar bulunuyor. Çoğunun önünde kendi balkonları ya da ufak verandaları var. Odaların dördü suit olarak düzenlenmiş, çocuklu aileler için ideal.

Yeşillikler içinde bir bahçe üzerine kurulmuş otelde kuş sesleriyle uyanmak, serinlemek için hemen önünden denize atlamak, sofralarda doğal ürünlerin tadını çıkarmak özellikle şehirden gelenleri çok mutlu edecek. Hunters, koyun en sempatik mekanlarından biri, keyfini çıkarın.

2021 oda fiyatları- yüksek sezonda 800-1400 TL arasında, düşük sezonda 450-800 TL arasındadır.
"Assos Hunters Hotel" 59299 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri