Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Costamare Tatil Evleri

Harita (enlem, boylam)39.495298, 26.373654
Kadırga'nın en yenisi Costamare'nin koya yeni bir soluk getirdiği kesin... Tiny house şeklinde, birbirinden farklı boylarda, tek katlı küçük konforlu tatil evlerinden oluşuyor tesis. 5 dönüm zeytinliğe dağılmış, hepsinin başında kendi zeytin ağacı olan verandalı küçük evler bunlar. Doğallığa önem veren Costamare'nin hemen önünde bulunan kendine ait plajı da yine ahşap dokusu ile dikkat çekiyor.

Evlerin önünde şezlongları, şemsiyesi, masa sandalyesi olan kendi verandaları bulunuyor. Kahvaltınız kalacağınız gün sayısına göre ayarlanmış bir şekilde buzdolaplarınıza konuluyor. Mutfaklara yağ, baharat, çay, şeker gibi temel ihtiyaçlarınız konulmuş. Banyolarda bir otelden beklenen her türlü konfor sağlanmış.

Standart Tiny House
1+1 şeklinde düzenlenmiş bu tiny house'ların içinde açık mutfağın bulunduğu oturma odası, 1 yatak odası ve banyo bulunuyor. Yatak odasında 1 çift kişilik yatak bulunuyor. Oturma bölümündeki çekyat açıldığında 2 kişi daha kalabiliyor. 

Deluxe Tiny House
Standart Tiny House'larla aynı özelliklere sahip ama daha geniş olan evler bunlar. 

Deluxe Family Tiny House
2+1 şeklinde düzenlenmiş evler bunlar. Giriş, evin tam ortasından yine mutfak ve oturma bölümüne yapılıyor. Uzunca olan evin her iki ucunda iki yatak odası bulunuyor. Evde 6 kişi rahatlıkla kalabiliyor. 

Explorer Tiny House
Tekerlekler üstüne kurulmuş bu evler oldukça keyifli. Karavan havasında ama konforlu bir otel odası kıvamında şaşırtıcı bir alan yaratılmış. Bir yatak odası ve oturma bölümündeki loft yatak ile 4-5 kişi kalabiliyor. Mutfağı çok geniş. 

2022 günlük ev fiyatları 1800 TL.'den başlıyor.
"Costamare Tatil Evleri" 7322 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri