Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri

Rıhtım Motel

Harita (enlem, boylam)39.472079, 26.248255
Sivrice koyunun en sonundan, deniz fenerinin sağından, toprak bir yoldan denize doğru ilerlediğinize bir süpriz gibi karşınıza çıkıyor Rıhtım Motel. Halk arasında iskele koyu diye bilinen ufak bir koya kurulmuş. Bunun sebebi denizin altında antik bir iskelenin kalıntılarının olması. Deniz yüzeyinde görünen beyazlık bu iskelenin yerini belli ediyor. Tesisi işleten iki kardeş ve aileleri, Bektaş köyünün yerlilerinden.

Tesisin önünde 500 metre uzunluğunca uzanan plaj, kumdan oluşuyor. Taşlık olan Sivrice koyundan sonra burayı görmek şaşırtıyor insanı. Üstelik koyda çok fazla tesis yok, Size özel, tam kafa dinlemelik anlayacağınız...

Serpme şeklinde sunulan sabah kahvaltılarında yumurtanızı ister menemen, ister sucuklu, ister peynirli dilediğiniz gibi yapıyorlar. Mutfakta bahçelerinden topladıkları sebzeleri kullanıyorlar. Akşam yemeklerinde ana yemek olarak balık ya da köfte seçebiliyorsunuz, yanında 3 çeşit mezesi, salatası ve tatlısı da var.

Hepsi müstakil girişli taş odalar 3 kişilik. Ek yatakla 4 kişi de çok rahat kalabilir. Rezervasyon için 1 gece konaklama bedelini yatırmanız gerekiyor.

Şendur Ailesi 2017 yılında 8 metrelik bir tekne almışlar. Sezon dışında ya da fırsat bulabilirlerse sezon içinde de misafirlerini olta ya da gezi için gezdirebiliyorlar. Tekne 4-5 kişilik, önceden rezervasyon yaptırmanız da fayda var.

2020 YP kişi başı fiyatı 300 TL., bayramlarda 400 TL.
10 Eylül'den itibaren 250 TL

"Rıhtım Motel" 36121 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri