Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Rıhtım Motel

Harita (enlem, boylam)39.472079, 26.248255
Sivrice koyunun bitişiğindeki ufak koy İskele Koyu olarak biliniyor. Bunun sebebi denizin altında antik bir iskelenin kalıntılarının olması. Deniz yüzeyinde görünen beyazlık bu iskelenin yerini belli ediyor. Rıhtım Motel, bu koyda kurulan ikinci tesis. Tesisi işleten iki kardeş ve aileleri, Bektaş köyünden.

Tesisin hemen önündeki plaj, kumdan oluşuyor. Taşlık olan Sivrice koyundan sonra burayı görmek şaşırtıyor insanı. Rıhtım'ın kendine ait ahşap iskelesi de bulunuyor.

Serpme şeklinde sunulan sabah kahvaltılarında yumurtanızı ister menemen, ister sucuklu, ister peynirli dilediğiniz gibi yapıyorlar. Mutfakta bahçelerinden topladıkları sebzeleri kullanıyorlar. Akşam yemeklerinde ana yemek olarak balık ya da köfte seçebiliyorsunuz, yanında 3 çeşit mezesi, salatası ve tatlısı da var.

Hepsi müstakil girişli taş odalar, asmalarla çevrilmiş. Her odanın önünde masa sandalyeleri olan verandaları ve kendine ait dışarı musluğu da bulunuyor. Odaların hepsi 3 kişilik, ek yatakla 4 kişi de çok rahat kalabiliyor.

Şendur Ailesi 2017 yılında 8 metrelik bir tekne almışlar. Sezon dışında ya da fırsat bulabilirlerse sezon içinde de misafirlerini olta ya da gezi için gezdirebiliyorlar. Tekne 4-5 kişilik, önceden rezervasyon yaptırmanız da fayda var. Tesis, kışın da açık...

2022- Kişi başı YP konaklama 1000 TL. 
0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş %50 indirimli.

Rıhtım Motel tanıtım videosu için tıklayın:

"Rıhtım Motel" 50512 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri