Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Gargara Kamp

Harita (enlem, boylam)39.532429, 26.526089
Burçak ve Semra İstanbul'u terkedip Küçükkuyu'ya yerleşeli 11 yıl olmuş. Gargara Kamp ile yeni bir hayata başlamışlar. Burada doğan iki kızları şimdi kampta büyüyorlar. Gargara, Türkiye'nin en iyi kampları listelerinde ön sıralarda yerini alan bir mekan. Huzurlu, düzenli ve keyifli ortamı, kulaktan kulağa yayılarak müdavimleri oluşmuş. O yüzden rezervasyonlarınızı önceden yapmakta fayda var...

Kampta konaklama için çeşitli alternatifleriniz bulunuyor. Yerden 30 cm yüksekte, havada asılı şekilde duran konik kızılderili tipi Asma Çadırlar, oldukça keyifli, çünkü hafif bir salıncak etkisi yaratıyor. 
Kare şeklindeki çadırlara, Ev Çadır denilmiş. Bunlar önünde iki küçük renkli penceresi, kapısı olan çocuk resimlerindeki evlere benziyorlar. İçlerinde bulunan 1 tek, 1 çift kişilik karyolalı yatak, raflar ve sehpa ile bir pansiyon odasından farksızlar.

İsteyen kendi çadırı ve karavanı ile de konaklayabiliyor tabiki. Pandemiden dolayı kapasiteyi düşürdükleri için çok ferah bir alana kurabiliyorsunuz çadırınızı.

Kampın, denizle iç içe, ufak çakıllardan oluşan bir plajı var önünde. Bahçede minderlerle döşeli üç büyük çardak zeytin ağaçlarının yanına kurulmuş. Restoranı da denize karşı oturup keyif yapabileceğiniz bir konumda. Mutfakta yerel lezzetleri bol bol kullanıyorlar, sızma zeytinyağı, doğal zeytin, ev yapımı reçeller, kaz dağlarının doğal kekik balı, yöresel üretim katkısız süt ürünleri vb. gibi. 

Gargara'da haftanın 3 günü 18.30'da ücretsiz yoga derslerine katılabilirsiniz. Ümit Hoca aynı zamanda derin doku masajı da yapıyor. Kendinizle daha yakından ilgilenme fırsatını kaçırmayın derim...

2022 kişi başı Yarım Pansiyon konaklama fiyatları:

Kendi çadırınız ile 350 TL, 
Asma Çadırda 425 TL,
Çadır Evde 450 TL. 

0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş %50 indirimli


"Gargara Kamp" 54061 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri