Club Beyaz

Harita (enlem, boylam)39.492247, 26.371009
Kadırga Koyu'nun en özel konaklama mekanlarından biri olan Assos Club Beyaz'ın kafe-restoranı burası. Koydaki birçok tesis gibi burası da kendi konukları dışında gelenlere açık. Farklı atmosferi, ortamının sade güzelliği, mutfağının kalitesi ile koyun dikkat çekici restoranlarından biri olmuş bile.

Restoran kahvaltı ve akşam yemeği için çok tercih ediliyor. Öğlen vakitleri, plajından yararlanabilir, limonata, frappe ya da alkollü kokteyller içebilirsiniz. Browni, cheesecake, tiramisu gibi kendi yaptıkları tatlıların mutlaka tadına bakmalısınız.Ya da o gün çıkan zeytinyağlı yemeklerle ev yemeği keyfi yapabilir, makarna çeşitlerinden deneyebilirsiniz.
Akşam yemeklerinde meze ve ızgara et-tavuk-balık çeşitleriyle bir meyhane sofrası kurabilirsiniz. Bu arada kendi yaptıkları paçanga böreği çok tutuyor. 

Barmen kardeşleri de artık onlarla çalışıyor. Dolayısıyla özel kokteyller ve karafta sundukları sangria menüde en çok tutulan içeçekler haline gelmiş. Burada ne yaparsanız yapın hoşunuza gidecek... zevkle kurulmuş, iyi müzik çalan, temiz ve keyifle işletilen bir yerdesiniz, tadını çıkarın...

"Club Beyaz" 22290 defa görüntülenmiştir