Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Neverland Camping

Harita (enlem, boylam)39.459357, 26.150923
Burası Sokakağzı'nın yan koylarından biri olan Bademli Köyü'nün sahil kısmı. Neverland bu ıssız koyda açılan ilk işletme. Kamp hayatına gönül vermiş Bursalı Alan Ailesi tarafından 2016'da açılmış. 

Neverland,  50'den fazla zeytin ağacı olan, denize sıfır 4 dönüm arazi üzerine kurulu sadece çadır, plaj-restoran hizmeti veren bir tesis. Kampta kendi çadırınızda ya da tesisin kendine ait 2-3 kişilik çadırlarında kalabiliyorsunuz. Tesis çadırlarının içinde 1 çift, 1 tek kişilik ortopedik yataklar bulunuyor. Konaklama hizmeti kahvaltı içinde veriliyor, yani nerede kalırsanız kalın kahvaltınız konaklamaya dahil. Ahmet Bey pandemi sonrası kapasiteyi düşürerek maksimum kişi sayısını 60 olarak belirlemiş, yani 61. yi almıyor ve  hep bu şekilde devam etmeyi düşünüyor. Böylece ferah bir kamp ortamı sağlamış oluyor.

TESİSİN AÇIKLAMALARI:

Rezervasyonlu hizmet vermekteyiz.Tesis içerisindeki kampçılarımıza özel hizmetler Duş, Wc, Plaj, Şezlong, Bulaşıkhane, Ortak kullanım buzdolaplari, telefon şarjı için elektrik  konaklama ücretine dahil yararlanabileceğiniz hizmetlerimizdir.

 Fiyatlar erken rezervasyonda geçerlidir. 

Konaklama ücreti kahvaltı dahil günlük

Glamping çadirlarimizda konaklama 2 kişi 1800 TL.

Hazır tek odalı 
2 kişilik çadır 700 TL, 
3 kişilik çadır 900 TL ve 
4 kisilik tesis çadır 1100 TL dir.

Kendi çadırınız ile konaklama (çadır 4m2 ye kadar ise) kahvaltı dahil kişi başı 250 TL dir. (0/8 yaş tek çocuk ücretsiz 12 yaş altı çocuklar için %50 indirim uygulanmaktadır)
"Neverland Camping" 6052 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri