Assos » PANSİYON&OTEL » Kadırga Koyu Otelleri » Assos Club Beyaz ::
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Assos Club Beyaz

Harita (enlem, boylam)39.489535, 26.369834
2010 yazında kurulan Assos Club Beyaz, 7 dönümlük arazi içinde, zeytin agaçlari arasına kurulmuş üçgen ve kare çadırlardan, ağaç evlerden oluşuyor. Burası için Kadırga Koyu'nun hatta Assos bölgesinin en dikkat çekici yerlerinden biri diyebilirim. Güzel Sanatlar mezunu işletmecisi, tesisi öyle zevkle düzenlemiş ki, buraya kamping değil butik otel demeli...

Çadırların hepsi yerden yüksek ahşap platformlar üzerine kurulmuş. Çadır malzemesi olarak nefes alabilen kanvas kumas kullanılmış. İçlerinde karyola, cibinlik, önlerinde ufak verandaları bulunuyor. Sadece 5 çadırın ortak tuvalet-duş bölümünü paylaşması da gayet makul bir durum. Ağaç evler, bir otel odasından beklenecek konfor ve şıklığa sahip, banyoların genişliği şaşırtıyor, hepsinde kilima da bulunuyor. Son yıllarda bungalov dedikleri daha modern ve yalıtımlı ağaç evler de eklendi Club Beyaz'a. ( son 3 fotoğraf)

Tesisin önünde kendine ait plajı var. Buraya geniş beyaz şemşiyeler, şezlonglar ve pavilyonlar konulmuş. Assos Club Beyaz'ın kafesi gün boyunca keyifle vakit geçirebileceğiniz bir ortam. Cheesecake, tiramisu, browni her zaman bulabileceğiniz tatlılar.


"Assos Club Beyaz" 55883 defa görüntülenmiştir