Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Elibol Camping&Restoran

Harita (enlem, boylam)39.486257, 26.367774
Behramkale'li bir aile tarafından kurulan Elibol, tesis çadırında, kendi çadırınızda, kendi karavanınızda ya da taş odalarda konaklayabileceğiniz samimi bir aile işletmesi.

Taş odalar 2 ve 3 kişilik, içlerinde kendi banyoları bulunuyor. Fiyatları da gayet uygun, kahvaltı dahil 3 kişilik oda 3200 tl.

Tesis çadırları çok konforlu. Altlarında ahşap platform, üstlerinde gölgelikleri bulunuyor. Çadırlar iki kişilik, içlerinde iki tane döşeği bulunuyor,  çarşaf- yastık- pike de dahil.

Kamp alanında duş-tuvalet, bulaşık yıkama alanı bulunuyor. Kampta kalan herkes tesisin hemen önündeki kendi plajından ücretsiz yararlanabiliyor.

Elibol'a damgasını vuran, ailenin annesi Nezahat Abla. Kendisi yılların deneyimi, mutfakta çok iyi. Üstelik yemeklerde kullanılan sebzeler kendi bahçelerinden geliyor. Sabah erkenden kalkıp önce bostanda çalışıyor, traktör sürüyor, sonra mekanına gelip kahvaltıları hazırlıyor. Sabah topladığı sebzelerle akşam harika mezeler, zeytinyağlılar hazırlıyor. Çocukları da gün boyunca ona destek oluyorlar.

2024 fiyatlar :
kendi çadırınız ile konaklama 2 kişi 600 TL
tesis çadırında konaklama 2 kişi 1000 TL
tesis çadırı + kahvaltı 2 kişi için 2500 TL.

Plaj, duş-tuvalet, internet hizmeti dahildir. 
10 yaş altı çocuklardan ücret alınmıyor.

"Elibol Camping&Restoran" 6936 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri