Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Assos Bianca Suites

Harita (enlem, boylam)39.494644, 26.331425
Alper Bey, 2005 yılında işi sebebi ile İstanbul'dan Çanakkale'ye yerleşmiş. Kendisi, çocukluğunu babasının işlettiği bir otelde geçirmiş ve 20 yaşında kendi otelini kiralayıp işletmiş biri. Assos, 15 yıldır tatil için tercih ettiği, vakit geçirmeyi hep sevdiği, bir göz odasının olmasını istediği yermiş. Behramkale Köyü muhtarlığına ait eski zeytinyağı fabrikasını uzun yıllar için kiraladıktan sonra Assos macerası kalıcı olarak başlamış. Atıl durumdaki fabrikayı baştan aşağı restore ederek 2020 yılında Assos Bianca Suites olarak açmış. 

Otelin tek katlı taş binasında, her odanın girişi müstakil. Tamamen cam oda kapıları direk bahçeye açılıyor. Odaların için yepyeni, konforlu bir otel odasından beklenecek herşey var.

Otelin bahçesinde geniş bir kafe-restoran bölümü bulunuyor. Yaz günlerinde rüzgarı eksik olmayan, oturduğunuz yerden Assos antik kenti görebileceğiniz bir konumda. Oda-kahvaltı konaklanan otelin restoran bölümünden akşam yemekleri için yararlanabilirsiniz. Bu arada Bolu Mengen'li bir ailenin mekanındasınız, yemek işi burada oldukça ciddiye alınıyor...

Odaların çoğu 2 kişilik, bir tanesi suit şeklinde, yani 4 kişilik.

"Assos Bianca Suites" 8612 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri