Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Poseidon Camping

Harita (enlem, boylam)39.535656, 26.558876
Küçükkuyu'ya 5 km uzaklıktaki Poseidon Camping, düzenli, konforlu, denize sıfır bir kamp alanı. Şehirden kaçıp doğaya yerleşen bir aile tarafından keyifle işletiliyor.  Tesisin kendine ait 15 çadırı bulunuyor. Bunlardan bazıları glamping tarzında, yani bir otel odası şeklinde düzenlenmiş. Diğerleri içlerinde yatakları olan klasik çadırlar. Bunun dışında siz de kendi çadırınız ve karavanınız ile konaklama yapabiliyorsunuz.

Poseidon Glamping Çadır Evler

Çift kişilik + Tek Kişilik Yatak Kapasiteli . 100% Yağmur ve Su Geçirmez, 3 katmanlı özel branda, kışın soba ile ısınabilen, yazın vantilatör kullanılabilen, tamamen doğal ahşap platform üzerinde kurulu,  9 m2 büyüklüğünde , doğal ahşaptan üretilmiş elbise askısı, komidini ve yatak bazaları bulunmaktadır, aydınlatma lambader kullanılmıştır, kilitlenebilir kapılıdır. Nevresim, Yastık, Battaniye, Pike verilmektedir. Her çadırda tüm laptop ve telefonlarınızı şarj edebileceğiniz 3 lü grup priz ücretsiz olarak verilmektedir.

İki Kişilik Glamping Çadır Evlerin Fiyatı Kahvaltı Dahil 2021 Temmuz Ağustos için 350 TL.

Poseidon Çadır

Tek Odalı, 4 kişiye kadar Yatak Kapasiteli Su Geçirmez Çadırlar. Özel olarak tasarlanmış ahşap üzerinde yalıtım malzemesi ile kaplanan zeminlere kurulu çadırlarda konaklama. Nevresim, Yastık, Battaniye, Pike verilmektedir. Her çadırda tüm laptop ve telefonlarınızı şarj edebileceğiniz 3 lü grup priz ücretsiz olarak verilmektedir.

İki kişi için kahvaltı dahil konaklama, 2021 Temmuz Ağustos için 300 TL.

Kendi Çadırınızla Konaklama

Şezlong + şemsiye, duş, wc, ortak mutfak kullanımı dahil 4 m2 ye kadar çadırlarda kişi başı kahvaltı dahil konaklama fiyatı Temmuz- Ağustos 120 TL."Poseidon Camping" 8283 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri