Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Newer Camping

Harita (enlem, boylam)39.533339, 26.534114
Neval ve Erdal çiftinin erken emeklilik projesi bu kamp. Biri bankadaki diğeri inşaat sektöründeki işine son verip, gönül verdikleri bir işe girişmişler. Bize de keyifli bir aile işletmesine misafir olma fırsatı yaratmışlar. 

Kampın 4 dönüm, denize sıfır arazisi, 110 metre sahil boyunca uzanıyor. Yani denizle içiçe, dip dibe bir ortam bekliyor sizi. Çadır bezinden, ahşap bir taban üzerine yapılmış mavi üçgen evlerine 'sincap evleri' diyorlar. Bunların içinde 3 kişilik yataklar bulunuyor. Bunun dışında tesisin yine denize sıfır sıralanmış kendi çadırları bulunuyor. Bunların içinde de 2  kişilik yataklar bulunuyor. Geriye kalan alana da kendi çadırınızı kurabiliyorsunuz.

Tesiste sadece konaklama hizmeti veriliyor. Her türlü yemeğinizi ortak mutfakta hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz Newer'ın kendi restoranından da gün boyunca yararlanabilirsiniz. 

Ev sahiplerinin amatör olarak uğraştıkları tiyatro, kampta da yerini bulmuş. Misafirlerle, özellikle çocuklarla zaman zaman tiyatro çalışmaları yaptıkları oluyor. Bunun dışında akşamları ortak oynanan oyunlar ile kampçılık ruhuna yakışan bir ortam yaratmışlar. Çocukların ilgisini çekebilecek taş boyama köşesi de gün boyunca katılımınıza açık. 

2021
Sincap evler 2 kişi sadece konaklama 300 TL
Tesis çadırı 2 kişi sadece konaklama  170 TL
Kendi çadırın, çadır başı 130 TL. 
"Newer Camping" 555 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri