Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Kamp AT

Harita (enlem, boylam)39.489105, 26.369233
Çanakkaleli Erdem yıllardır gezgin olarak yaşadıktan sonra kendi yerini işletme vaktinin geldiğini hissetmiş. Denize girmeyi her zaman çok sevdiği Kadırga Koyu'nda gözlemesi ile ünlü Osman Abi'nin yerini devralarak Kamp At olarak 2018 yılında işletmeye başladı.

Kamp At'da sizi keyifli bir ekip karşılayacak. Bir süredir kampın çehresini değiştirmeye, sıcaklık katmaya çalışıyorlar. Tuvaletlerde küçük prens resimleri, ağaç evlerde batik kumaşlar, bahçede kendi yaptıkları aydınlatmalar onların ufak dokunuşları. 

5 tane ağaç evde iki tek kişilik yatak bulunuyor. Burada kişi başı YP/yarım pansiyon 120 tl'ye kalabiliyorsunuz. Kendi çadırlarında iki ayrı döşek bulunuyor. Burada konaklama fiyatı kişi başı YP 100 tl.  Kendi çadırınızı kurarsanız ise sadece konaklamak için 30 tl vermeniz yeterli. Kahvaltı ve akşam yemeği de isterseniz 75 TL. ödüyorsunuz. Kampın kahvaltıları güzel, yumurtalı ekmekler, meyvelerle iştah kabartan kahvaltılarını kaçırmayın bence.

Kampın deniz kenarındaki plaj bölümünün adı Deniz Atı. Gündüzleri denize girebileceğiniz geceleri bir bar ortamında takılabileceğiniz bir yer.

"Kamp AT" 12046 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri