Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Kamp AT

Harita (enlem, boylam)39.489105, 26.369233
Çanakkaleli Erdem yıllardır gezgin olarak yaşadıktan sonra kendi yerini işletme vaktinin geldiğini hissetmiş. Denize girmeyi her zaman çok sevdiği Kadırga Koyu'nda gözlemesi ile ünlü Osman Abi'nin yerini devralarak Kamp At olarak 2018 yılında işletmeye başladı.

Kamp At'da sizi keyifli bir ekip karşılayacak. Bir süredir kampın çehresini değiştirmeye, sıcaklık katmaya çalışıyorlar. Tuvaletlerde küçük prens resimleri, ağaç evlerde batik kumaşlar, bahçede kendi yaptıkları aydınlatmalar onların ufak dokunuşları. 

5 ağaç evde iki tek kişilik yatak bulunuyor. Burada kişi başı OK 75 tl'ye kalabiliyorsunuz. Kendi çadırlarında iki ayrı döşek bulunuyor. Burada konaklama fiyatı kişi başı OK 50 tl. Kahvaltı almazsanız 15 tl düşüyorlar. Ama yumurtalı ekmekler, meyvelerle iştah kabartan kahvaltılarını kaçırmayın bence. Kendi çadırınızı kurarsanız ise sadece konaklamak için 15 tl vermeniz yeterli. 

Kampın deniz kenarındaki plaj bölümünün adı Deniz Atı. Gündüzleri denize girebileceğiniz geceleri bir bar ortamında takılabileceğiniz bir yer.

"Kamp AT" 2172 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri