Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Kamp AT

Harita (enlem, boylam)39.489105, 26.369233
Çanakkaleli Erdem yıllardır gezgin olarak yaşadıktan sonra kendi yerini işletme vaktinin geldiğini hissetmiş. Denize girmeyi her zaman çok sevdiği Kadırga Koyu'nda bir kampı kiralayarak Kamp At olarak 2018 yılında işletmeye başlamış.

Kamp At'da sizi keyifli bir ekip karşılayacak. Onların dokunuşları ile kampın çehresi değişmiş, sıcaklık katılmış. Tuvaletlerde küçük prens resimleri, ağaç evlerde batik kumaşlar, bahçede kendi yaptıkları aydınlatmalar, kitap köşesi ufak dokunuşların ne kadar etkili olduğunu gösteriyor.

3 tane ağaç evde sadece iki tek kişilik yatak bulunuyor. Tesis çadırları içlerinde şişme yatakları bulunan geniş çadırlar. Kampta kahvaltılı ya da kahvaltısız konaklama seçeneğiniz bulunuyor. Ortak mutfağında her türlü öğününüzü hazırlamak mümkün. Kampın kahvaltıları gayet lezzetli, yumurtalı ekmekler, meyvelerle iştah kabartan kahvaltılarını kaçırmayın bence.

Kampın deniz kenarındaki plaj bölümünün adı At Bar. Burası tam bir beach bar havası taşıyor. Gündüzleri denize girebileceğiniz geceleri güzel müzikler eşliğinde takılabileceğiniz keyifli bir ortamı var. 

2022-
2 kişilik oda fiyatı kahvaltı dahil 750 TL.  
Kendi çadırınızı kurarsanız gecelik kişi başı 150 TL.
Tek kişilik tesis çadırı gecelik 200 TL, aile çadırı 500 TL.
Kahvaltı almak isterseniz kişi başı artı 50 TL ödemeniz yeterli."Kamp AT" 34874 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri