Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


Judith Glamping

Harita (enlem, boylam)39.495000, 26.366187
İsmi güzel kendi özel bir kamp alanındasınız. Kadırga Koyu'na tepeden bakan konumu ile deniz ayaklar altında. Bir yamaca kurulu taş bir evin önüne yapılmış 3 kat taraçada çadır kurma alanları, iki tane kuş yuvası gibi manzaralı bungalowu, geniş kafe bölümü ile oldukça keyifli bir yer Judith. Ankara'dan tüm eşyalarını yeni evine taşıyan ev sahibi, Gustav Klimt'in pek sevdiği tablosu Judith'i de yanında getirmiş. Kim derdi yıllardır duvarda seyrettiği Judith'in yeni hayatının içinde de bu kadar olacağını...

Üç katlı kamp alanında toplam 18 çadır kurulabiliyor. Her katta 2 duş 2 tuvalet bulunuyor. Kampın kendine ait çadırları da var. İçlerinde çift kişilik yatakları olan, yüksek, oda gibi çadırlar bunlar.

Judith'in manzaraya karşı kurulu iki bungalowu çok özel. Tamamen ahşap, kendi tasarımları olan bu evlerin birinin kendi banyosu da bulunuyor. Bu evler için koydaki en iyi manzaralı bungalowlar demek yanlış olmaz. Önlerinde manzaraya karşı oturabileceğiniz geniş verandaları da var.

Judith'de konaklamalar kahvaltı dahil yapılıyor. Açık büfe zengin kahvaltısında köy yumurtası ve yerel üretici ürünlerine özellikle yer veriyorlar. Gün boyunca her türlü yemek için de restoranından yararlanabiliyorsunuz. Judith'in kadırga koyunda kendine ait bir de plajı var. Burası bazen dj performansları yapılan, akşamları ateş yakılan, beach bar havası ile vakit geçirmekten keyif alacağınız bir ortam.

2021
Kendi çadırın kişi başı OK 120 TL.
Tesis çadırı 2 kişi OK 350 TL.
Bungalowlar 2 kişi OK 500-600 TL.

Not: Tesise + 15 yaş kabul ediliyor.
"Judith Glamping" 709 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri